4 urodziny RDNR Ogrodzieniec

4 urodziny RDNR Ogrodzieniec

Wczorajszy wieczór był niezapomnianym przeżyciem! Świętowaliśmy 4. urodziny naszego Stowarzyszenia RDNR Ogrodzieniec, a towarzyszyło nam około 50 wspaniałych osób oraz zaproszeni goście. Razem stworzyliśmy niepowtarzalną atmosferę radości i wspólnego świętowania, którą trudno opisać słowami.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 16, a już od pierwszych chwil czuliśmy, że czeka nas wyjątkowy wieczór. Nasze serca rozświetliły uśmiechy, kiedy wspólnie zaśpiewaliśmy tradycyjne "sto lat" z życzeniami dla naszego Stowarzyszenia. Wszyscy zgodnie podkreślali, jakie ważne i wartościowe cele osiągnęliśmy przez te cztery lata wspólnego działania.
Image
Nie mogło zabraknąć pysznego tortu, który został przygotowany przez utalentowaną Martę Lipka. Każdy kęs był nie tylko ucztą dla podniebienia, ale również wyrazem naszej wdzięczności dla tych, którzy wnieśli swój wkład w naszą organizację.

Dodatkowo, catering przygotowany przez firmę Beza był absolutnie wyśmienity! Wszyscy delektowaliśmy się smakowitymi potrawami, które dodatkowo uświetniły naszą uroczystość.

Podczas wieczoru, oglądaliśmy emocjonujące filmy z lat działalności stowarzyszenia. Przez te filmy przewijały się nie tylko wydarzenia, ale także nasze wspólne zaangażowanie, radości i wyzwania. To był moment refleksji nad naszymi osiągnięciami i motywacją do jeszcze większych działań.

Na szczególną uwagę zasługiwali również nasi szacowni goście, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Burmistrz miasta i gminy Ogrodzieniec, Anna Pilarczyk, oraz sekretarz Maria Milejska przekazały nam swoje serdeczne życzenia i wsparcie. Dodatkowo, obecność radnych Ilony Guzik i Karoliny Adamus była dla nas wielkim wyróżnieniem.

A to jeszcze nie koniec niespodzianek! Pani burmistrz przekazała nam prezent w postaci bonu o wartości 1000 złotych. To wsparcie dodaje nam skrzydeł i motywuje do dalszych działań.
Image
Był to wieczór, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy Wam, drodzy członkowie, sympatycy i goście, za tak serdeczne świętowanie i okazywanie miłości dla naszego Stowarzyszenia RDNR Ogrodzieniec. Razem jesteśmy silni i zdolni do osiągania wspaniałych rzeczy!

Już nie możemy się doczekać kolejnych rocznic, które na pewno będą równie wyjątkowe jak ta. Razem tworzymy piękne wspomnienia i działamy dla dobra naszej społeczności!