Szlachetna23 za nami!

Szlachetna23 za nami!

Image
W sobotę 22 lipca zakończyła się największa akcja rowerowa w polsce - #szlachetna23. Wydarzenie okazało się prawdziwym sukcesem, roznosząc się na cały kraj dzięki działaniom koordynatorów w całej Polsce. To właśnie dzięki ich zaangażowaniu i organizacji akcja osiągnęła rekordową kwotę zbiórki.

Akcja polegała na rowerowym przejeździe o długości 23 km, zainspirowanym nazwą #szlachetna23. Każdy uczestnik, aby wziąć udział w wydarzeniu, wpłacał symboliczne 23 zł na konto zbiórki, co stanowiło hojny gest wsparcia dla Kubusia.

Dzięki poświęceniu i oddaniu uczestników oraz szerokiej sieci koordynatorów w różnych miastach Polski, udało się zebrać imponującą sumę 25 639 zł. Ta znaczna kwota stanowiła rekord w historii akcji #szlachetna23, a jednocześnie dostarczyła wsparcia i nadziei małemu Kubusiowi w jego potrzebach.

#Szlachetna23 stanowiła nie tylko wyjątkowe wydarzenie sportowe, ale przede wszystkim dowód na to, jak działania społeczne, wspólne wysiłki i solidarność mogą przynieść pozytywne zmiany w życiu innych ludzi. Wielkie podziękowania dla wszystkich zaangażowanych, którzy uczynili tę akcję niezapomnianą i złożyli cenny wkład w pomoc dla Kubusia.

Dziękujemy!