Rajd Między Zamkami 2023

Rajd Między Zamkami 2023

Image
Zapraszamy na kolejną edycję Rajdu Między Zamkami! Tym razem wybieramy się na niezapomnianą podróż, rozpoczynając naszą wyprawę spod malowniczego Zamku Ogrodzieniec w Podzamczu, by razem odkryć uroki pięknej trasy prowadzącej nas do urokliwego Zamku w Rabsztynie.
  • Data: 01.10.2023
  • Start: Zamek Ogrodzieniec w Podzamcze
  • Trasa: Zamku Ogrodzieniec - Zamek Rabsztyn - Zamek Ogrodzieniec
Zbiórka zaplanowana jest na godzinę 09:00 pod Zamkiem Ogrodzieniec w Podzamczu. To stamtąd rozpoczniemy naszą wyprawę przez malownicze okolice. Trasa, którą wybraliśmy, z pewnością dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń i widoków. Przygotujcie się na około 56 kilometrów niesamowitej przygody!

Podczas rajdu będziemy mieli okazję odpocząć i zasmakować prawdziwego smaku przyrody. Po dotarciu do Zamku w Rabsztynie, zaplanowaliśmy wspólne pieczenie kiełbasek, więc nie zapomnijcie o prowiantach. To będzie doskonała okazja, aby zintegrować się z innymi uczestnikami i podzielić się wrażeniami z trasy.

Trasa rajdu jest oceniana jako średnio trudna. Jednak przygotujcie się na przewyższenia o łącznej wysokości około 700 metrów, które zapewnią nie tylko emocje, ale także wspaniałe widoki.
Image
Po posiłku regeneracyjnym i chwilach relaksu, wrócimy wspólnie z powrotem pod Zamek Ogrodzieniec, aby zakończyć naszą przygodę.

Bądźcie gotowi na niezapomniane chwile, fantastyczną atmosferę i piękne krajobrazy. Dołączcie do nas na Rajdzie Między Zamkami i razem odkrywajmy uroki naszego regionu!

Zapraszamy serdecznie i nie zapomnijcie o swoich rowerach, prowiantach oraz uśmiechu na twarzy!